Lediga jobb Brand Impact Sweden AB i Uppsala

Se alla lediga jobb från Brand Impact Sweden AB i Uppsala. Genom att välja ett specifikt yrke kan du även välja att se alla lediga jobb i Uppsala som finns inom det yrket.

Brand activation inom vitt snus – är du med?

Vill du arbeta med morgondagens produkter? Okej, hear us out! ???? Nu har vi äntligen tillfälle att erbjuda en riktig banger möjlighet! Tillsammans ska vi nå ut till potentiella kunder i butik för ett av marknadens ledande varumärke inom vitt snus – en snabbt växande kategori på marknaden. Det här är en kortare insats med start omgående med stor chans till fler gigs framöver. Perfekt för dig som vill ha något flexibelt, kul och socialt vid sidan av plugg e... Visa mer
Vill du arbeta med morgondagens produkter?
Okej, hear us out! ????
Nu har vi äntligen tillfälle att erbjuda en riktig banger möjlighet! Tillsammans ska vi nå ut till potentiella kunder i butik för ett av marknadens ledande varumärke inom vitt snus – en snabbt växande kategori på marknaden.
Det här är en kortare insats med start omgående med stor chans till fler gigs framöver. Perfekt för dig som vill ha något flexibelt, kul och socialt vid sidan av plugg eller annat jobb.
???? Vad du kommer göra:
- Köra snabba undersökningar ute i butik.
- Informera om produkterna och bidra till ökad försäljning inom nikotinsegmentet.
- Vara med och boosta varumärkets synlighet och öka deras marknadsandel.
????Vem är du?
Vi bryr oss mer om din personlighet än ditt CV. Vi söker personer på flera olika orter i Sverige som är över 18 år. Som person är du positiv, ansvarstagande och vågar vara hands-on. Rollen innebär mycket kontakt med kunder ute i butiker så du behöver vara social och utåt för att trivas i denna roll. Arbetet kommer ske med omgående start med varierande dagar och tider så vi önskar att du är flexibel.
?Varför söka?
o Socialt och energifyllt!
o Bra erfarenhet inom marknadsföring & brand activation
o Kort och intensivt uppdrag
o Möjlighet till fler framtida uppdrag

Har du jobbat med event, butik eller service tidigare? Plus – men inget krav.

Det här kommer bli kul! Nu kör vi ???? Visa mindre

Jobba med smakprover i butik!

Jobba med smakprover i butik – sprid matglädje! Just nu söker vi dig som vill ha ett roligt och socialt extrajobb i livsmedelsbutiker! Som produktambassadör bjuder du kunder på smakprover av olika produkter – och uppmuntrar till köp direkt i butik. Du representerar välkända varumärken och är en viktig del av deras marknadsföring. Vi söker dig som Är över 18 år Har ett stort intresse för mat och dryck Har en naturlig känsla för service och försäljning ... Visa mer
Jobba med smakprover i butik – sprid matglädje! Just nu söker vi dig som vill ha ett roligt och socialt extrajobb i livsmedelsbutiker!
Som produktambassadör bjuder du kunder på smakprover av olika produkter – och uppmuntrar till köp direkt i butik. Du representerar välkända varumärken och är en viktig del av deras marknadsföring.
Vi söker dig som
Är över 18 år Har ett stort intresse för mat och dryck Har en naturlig känsla för service och försäljning Gillar att prata med människor och skapa härliga möten Kommunicerar väl på svenska Är självgående och ansvarsfull Kan arbeta vid behov, främst torsdagar och fredagar kl. 11–19
Ett perfekt jobb för dig som är social, älskar mat och vill vässa dina säljkunskaper!
Varför ska du jobba med oss?
Förutom ett roligt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.
I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och försäljning.

För oss är din personlighet och passion viktigare än utbildning Vi ser fram emot din ansökan! Visa mindre

Matinspiratör

Få smaklökar att jubla – bli vår nya Matinspiratör! Har du passion för mat och gillar att prata med människor?  Då har vi uppdraget för dig! Vi söker dig som är matintresserad och som vill bjuda på smakprover samt skapa härliga upplevelser i livsmedelsbutik. Som en del av vårt event-team får du:  Tillreda och bjuda på smakprover som lockar och överraskar Berätta om råvaror, tillagning och användning – på ett inbjudande sätt Sprida glädje till alla k... Visa mer
Få smaklökar att jubla – bli vår nya Matinspiratör!
Har du passion för mat och gillar att prata med människor? 
Då har vi uppdraget för dig!
Vi söker dig som är matintresserad och som vill bjuda på smakprover samt skapa härliga upplevelser i livsmedelsbutik.

Som en del av vårt event-team får du:
 Tillreda och bjuda på smakprover som lockar och överraskar
Berätta om råvaror, tillagning och användning – på ett inbjudande sätt
Sprida glädje till alla kunder som besöker butiken för sin vanligtvis trista handling

Bra att veta:
Matdemonstrationerna är framför allt på Fredagar mellan kl 11-19
 Du måste trivas att jobba självständigt & drivas av att ta egna initiativ
 Du kan också få jobba med andra typer av aktiviteter 
Du väljer själv vilka uppdrag du vill/kan jobba med


Vem vi söker:
Det viktigaste för oss är inte din bakgrund utan att du har ett stort matintresse, är duktig på att jobba självständigt och är trygg med att prata inför folk!
Du får energi av att göra andra glada och älskar att stå i händelsernas centrum.
Oavsett om det gäller delikatesser, nyheter eller klassiker – vill du vara den som förvandlar kundens “handla snabbt” till “jag måste ha mer” - då passar det här jobbet just DIG 
Sök nu och bli vår nästa Matinspiratör i butik 
ansök enkelt här nedanför Visa mindre

Matinspiratör

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Just nu söker vi dig som vill jobba i en livsmedelsbutik med deras inspirationskoncept på Fredagar mellan kl 11-19. Det här jobbet passar dig som vill ha ett socialt jobboch ... Visa mer
Om oss
Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.
Just nu söker vi dig som vill jobba i en livsmedelsbutik med deras inspirationskoncept på Fredagar mellan kl 11-19.
Det här jobbet passar dig som vill ha ett socialt jobboch även har ett stort matintresse.
Vi söker dig som
Är över 18 år
Kommunicerar väl på svenska
Är en glädjespridare
Har ett intresse för mat & dryck
Är serviceminded
Kanjobba på Fredagar mellan kl 11-19

Varför ska du jobba med oss?
Förutom ett roligt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.
I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och försäljning.
För oss är din personlighet och passion viktigare än utbildningVi ser fram emot din ansökan! Visa mindre

Eventpersonal

Var med och skapa magiska ögonblick! Vi på Brand Impact söker eventpersonal till barnevent – där fantasi, trygghet och lek står i centrum! Som en del av vårt event-team får du: Anordna familjefester där varje minut är ett äventyr Leka, pyssla, göra ansiktsmålning och annat skoj Skapa en trygg och välkomnande miljö för barn och deras föräldrar Ta initiativ, vara kreativ och få barn att känna sig som stjärnor! Bra att veta: Barneventen är oftas... Visa mer
Var med och skapa magiska ögonblick! Vi på Brand Impact söker eventpersonal till barnevent – där fantasi, trygghet och lek står i centrum!
Som en del av vårt event-team får du:
Anordna familjefester där varje minut är ett äventyr
Leka, pyssla, göra ansiktsmålning och annat skoj
Skapa en trygg och välkomnande miljö för barn och deras föräldrar
Ta initiativ, vara kreativ och få barn att känna sig som stjärnor!

Bra att veta:
Barneventen är oftast på Lördagar mellan kl 10-15
Du väljer själv vilka pass du vill/kan jobba med
Du jobbar oftast tillsammans med en till härlig kollega
Du kan också få jobba med andra typer av aktiviteter

Vem vi söker: Vi letar efter dig som har ett varmt hjärta, tålamod som ett proffs – och som tycker att en dag med glitter, sagor och dans är en bra dag på jobbet
Du älskar att sprida glädje, skratt och energi
Låter det som du?
Hör av dig och bli en hjälte bakom kulisserna på våra barnevent!

ansök enkelt här nedanför Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarr... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarr... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

Produktambassadör

Vi söker dig som gillar att träffa folk och vill ha ett fritt arbete. Som produktambassadör står du i en livsmedelsbutik och bjuder på smakprover. Ofta får du jobba torsdagar och/eller fredagar, och vi kan erbjuda löpande varje vecka. Du är timanställd och kan välja ifall du vill ta uppdraget eller inte. Vi betalar fast timlön, semesterersättning och milersättning när du använder din bil. Du får tydliga instruktioner och trevligt stöd från en regionsan... Visa mer
Vi söker dig som gillar att träffa folk och vill ha ett fritt arbete.
Som produktambassadör står du i en livsmedelsbutik och bjuder på smakprover.
Ofta får du jobba torsdagar och/eller fredagar, och vi kan erbjuda löpande varje vecka. Du är timanställd och kan välja ifall du vill ta uppdraget eller inte.
Vi betalar fast timlön, semesterersättning och milersättning när du använder din bil.
Du får tydliga instruktioner och trevligt stöd från en regionsansvarig hos oss.
Skriv ett par rader om dig och skicka dina kontakter till oss,
så kontaktar vi dig inom kort :)
Hoppas vi hörs!
//Brand Impact Teamet Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarr... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarr... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarr... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarr... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Ambassadörer gör allt från att plocka upp varor i butikens hyllor till att skapa event åt varumärket för att nå ut till butikens alla konsumenter. Just nu sök... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Ambassadörer gör allt från att plocka upp varor i butikens hyllor till att skapa event åt varumärket för att nå ut till butikens alla konsumenter.

Just nu söker vi dig som vill jobba med oss som vill ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan.

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact:

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarr... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - sök utan CV

Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik. Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik: - Produktdemonstrationer - Event - Sampling (du delar ut gratisprover) Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för någ... Visa mer
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På helger kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till! Visa mindre

1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Om oss Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella. Våra duktiga Ambassadörer gör allt från att plocka upp varor i butikens hyllor till att skapa event åt varumärket för att nå ut till butikens alla konsumenter. Just nu sök... Visa mer
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Ambassadörer gör allt från att plocka upp varor i butikens hyllor till att skapa event åt varumärket för att nå ut till butikens alla konsumenter.

Just nu söker vi dig som vill jobba med oss som vill ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan.

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact:

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till! Visa mindre

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - sök utan CV

Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik. Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik: - Produktdemonstrationer - Event - Sampling (du delar ut gratisprover) Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för någ... Visa mer
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På helger kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till! Visa mindre

Socialt extrajobb i butik - sök utan CV

Är du social och älskar att prata med allt och alla? Vi på Brand Impact tycker att VÄRLDENS roligaste jobb är att jobba som Produktambassadör och efter att du läst den här annonsen hoppas vi att även du ska tycka det! - Varje uppdrag du har för oss och något av alla de varumärken vi samarbetar med är för dig som älskar att prata. Var beredd på att ha en fantastisk dag på jobbet med massa skratt och nya möten. Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb ... Visa mer
Är du social och älskar att prata med allt och alla?

Vi på Brand Impact tycker att VÄRLDENS roligaste jobb är att jobba som Produktambassadör och efter att du läst den här annonsen hoppas vi att även du ska tycka det!

- Varje uppdrag du har för oss och något av alla de varumärken vi samarbetar med är för dig som älskar att prata. Var beredd på att ha en fantastisk dag på jobbet med massa skratt och nya möten.

Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba?

- Vi syr tillsammans ihop ett schema som passar dig och butikernas bokningar. Kanske har du ett annat deltidsjobb, studerar, har ett rörligt schema eller av en annan anledning inte vill binda upp dig på ett fast schema. Då är detta jobb perfekt!

Detta är våra vanligaste uppdrag:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Samplings
- Plock i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker som ambassadör för olika varumärken. Du bjuder oftast på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder. Dessutom lär du dig väldigt mycket om marknadsföring vilket är en ovärderlig kunskap i de flesta yrkesroller.

Arbetstiderna på vardagar är vanligtvis kl 11-19 eller kl 14-19. På helger är den vanligaste tiden kl 10-15.

Jobbet som ambassadör är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss gällande allt i från hygien, marknadsföring och exponering.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till! Visa mindre

Socialt extrajobb i butik - sök utan CV

Är du social och älskar att prata med allt och alla? Vi på Brand Impact tycker att VÄRLDENS roligaste jobb är att jobba som Produktambassadör och efter att du läst den här annonsen hoppas vi att även du ska tycka det! - Varje uppdrag du har för oss och något av alla de varumärken vi samarbetar med är för dig som älskar att prata. Var beredd på att ha en fantastisk dag på jobbet med massa skratt och nya möten. Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb ... Visa mer
Är du social och älskar att prata med allt och alla?

Vi på Brand Impact tycker att VÄRLDENS roligaste jobb är att jobba som Produktambassadör och efter att du läst den här annonsen hoppas vi att även du ska tycka det!

- Varje uppdrag du har för oss och något av alla de varumärken vi samarbetar med är för dig som älskar att prata. Var beredd på att ha en fantastisk dag på jobbet med massa skratt och nya möten.

Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba?

- Vi syr tillsammans ihop ett schema som passar dig och butikernas bokningar. Kanske har du ett annat deltidsjobb, studerar, har ett rörligt schema eller av en annan anledning inte vill binda upp dig på ett fast schema. Då är detta jobb perfekt!

Detta är våra vanligaste uppdrag:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Samplings
- Plock i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker som ambassadör för olika varumärken. Du bjuder oftast på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder. Dessutom lär du dig väldigt mycket om marknadsföring vilket är en ovärderlig kunskap i de flesta yrkesroller.

Arbetstiderna på vardagar är vanligtvis kl 11-19 eller kl 14-19. På helger är den vanligaste tiden kl 10-15.

Jobbet som ambassadör är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss gällande allt i från hygien, marknadsföring och exponering.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till! Visa mindre

Socialt extrajobb i butik - sök utan CV

Är du social och älskar att prata med allt och alla? Vi på Brand Impact tycker att VÄRLDENS roligaste jobb är att jobba som Produktambassadör och efter att du läst den här annonsen hoppas vi att även du ska tycka det! - Varje uppdrag du har för oss och något av alla de varumärken vi samarbetar med är för dig som älskar att prata. Var beredd på att ha en fantastisk dag på jobbet med massa skratt och nya möten. Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb ... Visa mer
Är du social och älskar att prata med allt och alla?

Vi på Brand Impact tycker att VÄRLDENS roligaste jobb är att jobba som Produktambassadör och efter att du läst den här annonsen hoppas vi att även du ska tycka det!

- Varje uppdrag du har för oss och något av alla de varumärken vi samarbetar med är för dig som älskar att prata. Var beredd på att ha en fantastisk dag på jobbet med massa skratt och nya möten.

Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba?

- Vi syr tillsammans ihop ett schema som passar dig och butikernas bokningar. Kanske har du ett annat deltidsjobb, studerar, har ett rörligt schema eller av en annan anledning inte vill binda upp dig på ett fast schema. Då är detta jobb perfekt!

Detta är våra vanligaste uppdrag:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Samplings
- Plock i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker som ambassadör för olika varumärken. Du bjuder oftast på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder. Dessutom lär du dig väldigt mycket om marknadsföring vilket är en ovärderlig kunskap i de flesta yrkesroller.

Arbetstiderna på vardagar är vanligtvis kl 11-19 eller kl 14-19. På helger är den vanligaste tiden kl 10-15.

Jobbet som ambassadör är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss gällande allt i från hygien, marknadsföring och exponering.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till! Visa mindre